Site Overlay

O mnie

Marek Grabowski – Projektant Stron Internetowych,

czyli

Dlaczego warto mi zlecić projekt i budowę profesjonalnej strony www?

  • Dlatego, że oprócz źródła dochodu, praca nad projektowaniem stron internetowych stanowi moją pasję, a takie podejście do pracy z pasją gwarantuje wysoką jakość moich usług i świeże spojrzenie na wszystkie projekty.
  • Dlatego, że oprócz profesjonalnej i interaktywnej strony www, którą uzupełnię za Ciebie treścią i grafiką, dostaniesz wybrany przez siebie adres tej strony (domenę), hosting na dobrym serwerze przez rok miesiąc opieki nad stroną i szkolenie w zakresie administracji stroną w celu późniejszego samodzielnego dodawania treści.
  • Ponieważ obecnie żyjemy już w czasach, gdy posiadanie strony w Internecie jest nieodzownym elementem strategii dotarcia do klienta dla niemal każdej firmy, specjalisty w dowolnej dziedzinie, artysty i nawet jako wygodny sposób na pokazanie swych umiejętności przez wiele osób prywatnych.
  • Wreszcie, w swej pracy nie korzystam z gotowych szablonów, schematów układu, które można znaleźć w wielu miejscach, powszechnych klipartów, czy innych „gotowców”. Do każdej pracy podchodzę bardzo indywidualnie, dokładnie obmyślam przyszłą koncepcję graficzną i nigdy nie powielam tych samych koncepcji.

Jeśli chcesz już teraz zlecić mi pracę lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące mych projektów, skorzystaj z formularza kontaktowego i od dziś zacznie się nasza współpraca!

Marek Grabowski
Niezależny Projektant Stron Internetowych